Item List

Back Office Specialist

Pre nášho partnera – marketingovú spoločnosť hľadáme pracovníka back office. Staňte sa súčasťou mladého a rastúceho tímu, kde viete uplatniť svoje vedomosti a zručnosti v praxi. Ste komunikatívna osoba, ktorá má dobré organizačné schopnosti a máte radi svoje pracovisko pod kontrolu? Pošlite nám CV.

Executive Business & Medical Operations Assistant

Pre nášho klienta – menšiu rodinnú farmaceutickú firmu, hľadáme executive asistenta/ku. Ide o perspektívnu českú firmu, ktorá predáva svoj vynález do zahraničia, preto je ponuka skvelou príležitosťou pre každého, kto chce rozšíriť svoje obzory a posunúť svoju kariéru na vyššiu úroveň.
Radi plánujete a organizujete akcie? Ste komunikatívni a nebojíte sa nových výziev? Pošlite nám CV.

Junior Sales Representative

Pre nášho partnera – marketingovú spoločnosť hľadáme schopných obchodných zástupcov. Vzhľadom k tomu, že ide o junior pozíciu, nie sú potrebné žiadne predošlé skúseností, naopak je to úžasná príležitosť ako začať budovať úspešnú kariéru.
Baví ťa komunikácia s ľuďmi? Túžiš po úspechu a kariérnom raste? Pošli nám CV.

Recepčná

Pre nášho partnera – bratislavskú marketingovú spoločnosť hľadáme recepčnú. Je to skvelá príležitosť, ako lepšie spoznať firmu, nahliadnuť do jej chodu, ako aj krok ku kariérnemu rastu.
Ste komunikatívna osoba a máte radi prácu s ľuďmi? Pošlite nám CV.

Sales Manager

Pre nášho partnera – marketingovú spoločnosť hľadáme do tímu obchodného manažéra. Je to
ideálna pozícia pre každého, kto sa nebojí zodpovednosti, zaujíma ho oblasť obchodu a rád by sa
tomu venoval aj v ďalších rokoch.

Máš rád prácu s ľuďmi? Rad vytváraš nové obchodné riešenia a stratégie? Pošli nám CV.

Senior Sales Representative

Pre nášho partnera – marketingovú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta/ku na pozíciu Senior obchodný zástupca. Ak vás zaujíma oblasť obchodu a máte v nej prehľad, môžete využiť svoje vedomosti v praxi a uplatniť svoje nápady u nás.
Máš rád prácu s ľuďmi? Vieš dobre odprezentovať a predať produkt? Pošli nám CV.

Web - developer

Pre nášho klienta hľadáme do tímu web developera. Je skvelou príležitosťou pre každého, kto sa vyzná vo webových architektúrach a chce svoje vedomosti uplatniť v praxi.
Vyznáš sa v oblasti webu a jeho vývoja a zaujíma ťa práca s technológiami? Pošli nám CV.

Špeditér

Pre nášho klienta – menšiu špedičnú spoločnosť, hľadáme do tímu posily. Špecializujeme sa na Frigo prepravy – prepravy tovarov s kontrolovanou dopravou, ale máme veľa cieľov a plánov na rozvoj iných špecializácií v budúcnosti. Ak máte špedičnú prax a radi by ste sa stali súčasťou moderného a progresívneho tímu, tak vás táto ponuka určite zaujme.
Ste podnikateľský typ a ste zbehnutý v oblasti transportného biznisu? Pošlite nám CV.