Item List

Back Office Specialist

Pre nášho partnera – marketingovú spoločnosť hľadáme pracovníka back office. Staňte sa súčasťou mladého a rastúceho tímu, kde viete uplatniť svoje vedomosti a zručnosti v praxi. Ste komunikatívna osoba, ktorá má dobré organizačné schopnosti a máte radi svoje pracovisko pod kontrolu? Pošlite nám CV.

Executive Business & Medical Operations Assistant

Pre nášho klienta – menšiu rodinnú farmaceutickú firmu, hľadáme executive asistenta/ku. Ide o perspektívnu českú firmu, ktorá predáva svoj vynález do zahraničia, preto je ponuka skvelou príležitosťou pre každého, kto chce rozšíriť svoje obzory a posunúť svoju kariéru na vyššiu úroveň.
Radi plánujete a organizujete akcie? Ste komunikatívni a nebojíte sa nových výziev? Pošlite nám CV.

Junior Sales Representative

Pre nášho partnera – marketingovú spoločnosť hľadáme schopných obchodných zástupcov. Vzhľadom k tomu, že ide o junior pozíciu, nie sú potrebné žiadne predošlé skúseností, naopak je to úžasná príležitosť ako začať budovať úspešnú kariéru.
Baví ťa komunikácia s ľuďmi? Túžiš po úspechu a kariérnom raste? Pošli nám CV.

Online Marketing Specialist

Pre marketingovú spoločnosť hľadáme skúsenú a kreatívnu osobu, ktorá by bola zodpovedná za tvorbu online marketingových kampaní na propagáciu produktov alebo služieb. Máš skúsenosti s e-mail marketingom? Reklamy na Facebooku a Instagrame sú tvoj denný chlieb? Potom hľadáme práve Teba! Pracovať môžeš z domova a občas sa stretneme v kancelárii buď v Prahe, Brne alebo Bratislave.

Poisťovací špecialista

Pre nášho klienta – českú poisťovňu s dlhoročnou tradíciou a stálymi klientmi hľadáme nové posily do tímu na pozíciu klientskeho poradcu/ poisťovacieho špecialistu. Pozícia je vhodná aj bez predchádzajúcich skúsenosti – všetko vás zaučia naši skúsení mentori. Pre skúsenejších v obore je pripravený krátky adaptačný program, ktorý vás uvedie do chodu spoločnosti. Navyše pri práci na IČO vieš získať extra nástupný bonus až do výšky 50 000 Kč.

Prevádzkový technik

Pre nášho klienta hľadáme schopného elektromechanika na pozíciu prevádzkového technika, ktorého primárnou úlohou by bola údržba strojov a zariadení v práčovni.
Máš vzdelanie a skúsenosti v oblasti elektrotechniky a rad/a by si ďalej uplatnil/a? Máš dobré organizačné schopnosti, vieš rýchlo riešiť technické chyby a problémy a máš zmysel pre improvizáciu?Potom hľadáme práve teba

Recepčná

Pre nášho partnera – bratislavskú marketingovú spoločnosť hľadáme recepčnú. Je to skvelá príležitosť, ako lepšie spoznať firmu, nahliadnuť do jej chodu, ako aj krok ku kariérnemu rastu.
Ste komunikatívna osoba a máte radi prácu s ľuďmi? Pošlite nám CV.

Sales Manager

Pre nášho partnera – marketingovú spoločnosť hľadáme do tímu obchodného manažéra. Je to
ideálna pozícia pre každého, kto sa nebojí zodpovednosti, zaujíma ho oblasť obchodu a rád by sa
tomu venoval aj v ďalších rokoch.

Máš rád prácu s ľuďmi? Rad vytváraš nové obchodné riešenia a stratégie? Pošli nám CV.

Senior Sales Representative

Pre nášho partnera – marketingovú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta/ku na pozíciu Senior obchodný zástupca. Ak vás zaujíma oblasť obchodu a máte v nej prehľad, môžete využiť svoje vedomosti v praxi a uplatniť svoje nápady u nás.
Máš rád prácu s ľuďmi? Vieš dobre odprezentovať a predať produkt? Pošli nám CV.

Web - developer

Pre nášho klienta hľadáme do tímu web developera. Je skvelou príležitosťou pre každého, kto sa vyzná vo webových architektúrach a chce svoje vedomosti uplatniť v praxi.
Vyznáš sa v oblasti webu a jeho vývoja a zaujíma ťa práca s technológiami? Pošli nám CV.

Špeditér

Pre nášho klienta – menšiu špedičnú spoločnosť, hľadáme do tímu posily. Špecializujeme sa na Frigo prepravy – prepravy tovarov s kontrolovanou dopravou, ale máme veľa cieľov a plánov na rozvoj iných špecializácií v budúcnosti. Ak máte špedičnú prax a radi by ste sa stali súčasťou moderného a progresívneho tímu, tak vás táto ponuka určite zaujme.
Ste podnikateľský typ a ste zbehnutý v oblasti transportného biznisu? Pošlite nám CV.