top of page

Item List

Back Office Specialist

Pre nášho partnera – marketingovú spoločnosť hľadáme pracovníka back office. Staňte sa súčasťou mladého a rastúceho tímu, kde viete uplatniť svoje vedomosti a zručnosti v praxi. Ste komunikatívna osoba, ktorá má dobré organizačné schopnosti a máte radi svoje pracovisko pod kontrolu? Pošlite nám CV.

Hlavný účtovník/účtovníčka

Pre nášho klienta hľadáme do tímu šikovného účtovníka/účtovníčku. Radi prijmeme do tímu skúsenú osobu, ktorá by bola zodpovedná za vedenie účtovníctva a finančné riadenie spoločnosti. Ak si motivovaný/á a máš chuť sa učiť, tak ťa vieme zamestnať aj ako šikovného absolventa. Usilovných a pracovitých zamestnancov potom radi odmeníme finančnými bonusmi.
Baví ťa práca s číslami? Chceš uplatniť svoje skúsenosti a vedomosti v praxi? Rád by si pracoval v stabilnej spoločnosti s dobrým menom? Potom hľadáme práve teba!

Junior Sales Representative

Pre nášho partnera – marketingovú spoločnosť hľadáme schopných obchodných zástupcov. Vzhľadom k tomu, že ide o junior pozíciu, nie sú potrebné žiadne predošlé skúseností, naopak je to úžasná príležitosť ako začať budovať úspešnú kariéru.
Baví ťa komunikácia s ľuďmi? Túžiš po úspechu a kariérnom raste? Pošli nám CV.

Operation manager

Pre nášho klienta – obľúbenú medzinárodnú retailovú spoločnosť s predajňou v Bratislave hľadáme nadšenca na pozíciu Operation manager (m/ž). Ak máš výborné organizačné a analytické schopnosti a vieš si nastaviť priority a zároveň ťa baví a inšpiruje práca s módou, táto pozícia by ťa mohla zaujímať.
Na starosti budeš mať rôzne druhy procesov na predajni a vďaka skúsenému tímu ktorí ťa podporí, budeš mať možnosť aj ďalšieho rastu napríklad na oblastnú pozíciu. Pozývame ťa k nám na pohovor a ak po novom roku rozmýšľaš nad zmenou, príď sa k nám pri dobrej káve porozprávať o tejto pozícii.

Pojišťovací specialista

Pro našeho klienta – českou pojišťovnu s dlouholetou tradicí a stálými klienty, která je členem největší finanční skupiny v Čechách, hledáme nové posily do týmu na pozici pojišťovacího specialisty. Pozice je vhodná i bez předchozích zkušeností – vše vás zaučí naši zkušení mentoři. I pro zkušenější v oboru je připraven krátký adaptační program, který slouží jako úvod do chodu společnosti. Při nástupu Vás čeká bonus 25 000 Kč a pokud již máte zkušenosti, dostanete extra nástupní bonus 50 000 Kč.

Prevádzkový technik

Pre nášho klienta hľadáme schopného elektromechanika na pozíciu prevádzkového technika, ktorého primárnou úlohou by bola údržba strojov a zariadení v práčovni.
Máš vzdelanie a skúsenosti v oblasti elektrotechniky a rad/a by si ďalej uplatnil/a? Máš dobré organizačné schopnosti, vieš rýchlo riešiť technické chyby a problémy a máš zmysel pre improvizáciu?Potom hľadáme práve teba

Recepčná

Pre nášho partnera – bratislavskú marketingovú spoločnosť hľadáme recepčnú. Je to skvelá príležitosť, ako lepšie spoznať firmu, nahliadnuť do jej chodu, ako aj krok ku kariérnemu rastu.
Ste komunikatívna osoba a máte radi prácu s ľuďmi? Pošlite nám CV.

Responsible manager

Pracuješ na pozícii asistent/ka predaja, alebo visual merchandiser a vieš po anglicky? Tak presne teba hľadáme! Ponúkame ti postup na juniorskú manažérsku pozíciu, ktorá ti otvorí dvere k ďalšiemu kariérnemu rastu. Predstavujeme pozíciu responsible manager, kde môžeš ukázať, čo v tebe je. Našim klientom je obľúbená svetová módna značka s predajňou v Auparku.

Sales Manager

Pre nášho partnera – marketingovú spoločnosť hľadáme do tímu obchodného manažéra. Je to
ideálna pozícia pre každého, kto sa nebojí zodpovednosti, zaujíma ho oblasť obchodu a rád by sa
tomu venoval aj v ďalších rokoch.

Máš rád prácu s ľuďmi? Rad vytváraš nové obchodné riešenia a stratégie? Pošli nám CV.

Senior Sales Representative

Pre nášho partnera – marketingovú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta/ku na pozíciu Senior obchodný zástupca. Ak vás zaujíma oblasť obchodu a máte v nej prehľad, môžete využiť svoje vedomosti v praxi a uplatniť svoje nápady u nás.
Máš rád prácu s ľuďmi? Vieš dobre odprezentovať a predať produkt? Pošli nám CV.

Social Media Specialist

Pro našeho klienta – marketingovou agenturu, která se zabývá brandingem, tvorbou webových stránek a vývojem softwaru a webových aplikací hledáme specialistu/ku na správu sociálních sítí. Díky klientům z různých odvětví se určitě nebudeš nudit a můžeš tvořit rozmanité kampaně.

Jsi profík nejen na Facebook Ads, ve světě sociálních sítí už jsi jako ryba ve vodě a víš, co zrovna hýbe Instagramem i TikTokem? Umíš nastavit a řídit reklamní kampaně a přivést nové leady? Pak hledáme právě Tebe!

Špeditér

Pre nášho klienta – menšiu špedičnú spoločnosť, hľadáme do tímu posily. Špecializujeme sa na Frigo prepravy – prepravy tovarov s kontrolovanou dopravou, ale máme veľa cieľov a plánov na rozvoj iných špecializácií v budúcnosti. Ak máte špedičnú prax a radi by ste sa stali súčasťou moderného a progresívneho tímu, tak vás táto ponuka určite zaujme.
Ste podnikateľský typ a ste zbehnutý v oblasti transportného biznisu? Pošlite nám CV.

bottom of page