top of page

Store manager

Miluješ módu a máš skúsenosti z manažérskou pozíciou v retaile? Hľadáme Store Managera/ku pre obľúbenú medzinárodnú spoločnosť s predajňou v Bratislave. Ak máš výborné organizačné schopnosti a baví ťa riadiť predajňu a motivovať svoj tím, pozývame ťa k nám na kávu, kde preberieme ďalšie detaily.
Neváhaj a pošli nám svoje CV!

Miesto výkonu:

Plat:

Typ úväzku:

Bratislava

2400 EUR + motivačné bonusy každý mesiac

Plný úväzok, TPP

Čo vás čaká (Náplň práce)

Čo bude tvoja práca:

⦁ Plánovanie a riadenie procesov predajne

⦁ Vedenie, koordinovanie a motivovanie tímu

⦁ Pravidelná komunikácia s oblastným tímom

⦁ Plnenie rozpočtu, cieľov a prevádzkových požiadaviek

Čo u nás získate (Benefity)

Náš klient ti ponúka:

⦁ Plat 2 429 € + každý mesiac motivačné bonusy za dosiahnuté tržby

⦁ Každé 2 mesiace 230 € na nákup oblečenia

⦁ Plný úväzok a trvalý pracovný pomer

⦁ Príspevok na stravovanie

⦁ Multisport karta

⦁ Zamestnanecká zľava 25%

⦁ Príležitosti kariérneho rastu na pozície HR a Area Manager

⦁ Možnosti osobnostného rozvoja

Čo od vás očakávame

(Požiadavky na zamestnanca)

⦁ Máš skúsenosti na manažérskej pozícii (Department Manager, Store Manager)

⦁ Výborné organizačné a komunikačné zručnosti

⦁ Miluješ módu a sleduješ najnovšie trendy

⦁ Skúsenosti s vedením a motiváciou tímu

⦁ Znalosť slovenského a anglického jazyka (min. B2)

Krok 1:

Informácie o mne

116

Ďakujeme, čoskoro sa Vám ozveme.

Krok 2:

Odeslat CV:

Your content has been submitted

Call

+421 905 214 069

Follow

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page