top of page

Item List

Department manager

Pre nášho klienta – obľúbenú medzinárodnú retailovú spoločnosť s predajňou v Bratislave hľadáme nadšenca na pozíciu Department manager (m/ž). Ak máš výborné organizačné a manažerské schopnosti, vieš si nastaviť priority a zároveň ťa baví a inšpiruje práca s módou, táto pozícia by ťa mohla zaujímať.
Na starosti budeš mať svoje oddelenie a riadenie všetkých procesov. Podporovať ťa bude tvoj tím, do ktorého si budeš sám vyberať členov a motivovať ich k dosiahnutiu tých najlepších výsledkov. Najväčšou výhodou tejto pozície je možný kariérny postup na store managera alebo oblastné a HR pozície. Pozývame ťa k nám na pohovor a ak po novom roku rozmýšľaš nad zmenou, príď sa k nám pri dobrej káve porozprávať o tejto pozícii.

Elektrotechnik

Do stabilní společnosti zabývající se environmentální diagnostikou hledáme elektrotechnika, kterého baví práce s přístroji pro monitoring životního prostředí. Společnost je lídrem na českém a slovenském trhu v oblasti dodávek a instalací těchto přístrojů. Mimo jiné také zastupuje několik významných světových výrobců v ČR I SR.
Nyní hledáme dalšího parťáka do technického týmu ve velmi příjemném a moderním klimatizovaném prostředí blízko přírody. Vaší náplní bude jak technická podpora pro obchodní oddělení a zákazníky, tak i občasné instalace přístrojů. Pokud Vám vyhovuje osobní přístup, menší rodinný kolektiv, kde lidé táhnou za jeden provaz a zároveň se rád/a učíte novým věcem, je tato pozice ideální právě pro Vás. Platové ohodnocení závisí na Vašich zkušenostech.

Junior Sales Representative

Pre nášho partnera – marketingovú spoločnosť hľadáme schopných obchodných zástupcov. Vzhľadom k tomu, že ide o junior pozíciu, nie sú potrebné žiadne predošlé skúseností, naopak je to úžasná príležitosť ako začať budovať úspešnú kariéru.
Baví ťa komunikácia s ľuďmi? Túžiš po úspechu a kariérnom raste? Pošli nám CV.

Obchodní zástupce

Do cool marketingové firmy s kanceláří v Černošicích hledáme posilu do týmu na
pozici obchodní zástupce. Agentura se věnuje převážně tvorbě webů a marketingu
na sociálních sítích. Láká tě oblast sales a chceš nabrat zkušenosti v moderní firmě s
přátelským přístupem? Pošli nám svoje CV a my se Ti ozveme.

Obchodný referent

Do knižného nakladateľstva s dlhou tradíciou hľadáme posilu do tímu na pozícii obchodný referent. Hľadáme samostatnú osobu s analytickým myslením a zmyslom pre poriadok.

Operation manager

Pre nášho klienta – obľúbenú medzinárodnú retailovú spoločnosť s predajňou v Bratislave hľadáme nadšenca na pozíciu Operation manager (m/ž). Ak máš výborné organizačné a analytické schopnosti a vieš si nastaviť priority a zároveň ťa baví a inšpiruje práca s módou, táto pozícia by ťa mohla zaujímať.
Na starosti budeš mať rôzne druhy procesov na predajni a vďaka skúsenému tímu ktorí ťa podporí, budeš mať možnosť aj ďalšieho rastu napríklad na oblastnú pozíciu. Pozývame ťa k nám na pohovor a ak po novom roku rozmýšľaš nad zmenou, príď sa k nám pri dobrej káve porozprávať o tejto pozícii.

Operátor/ operátorka vo výrobe - obuvník

Pro našeho klienta – výrobce, predajca a distribútora širokej škály špecializovanej obuvi a zdravotníckych pomôcok hľadáme obuvníka do výroby. Ste manuálne zručný a máte skúsenosti so šitím topánok alebo s čalúníctvom? Pridajte sa do tímu v Bratislave!

Ortopedický technik

Pro našeho klienta – výrobce, predajca a distribútora širokej škály špecializovanej obuvi a zdravotníckych pomôcok hľadáme ortopedického technika do prevádzky v Bratislave.

Pokiaľ nemáš vzdelanie v odbore ortopedický technik, môžeš si ho doplniť pri práci. Všetky náklady hradí zamestnávateľ.

Prevádzkový pracovník

Pre nášho klienta medzinárodnú firmu, ktorá pôsobí v oblasti gastra, hľadáme parťákov do tímu prevádzok v Bratislave, Trnave, Banskej Bystrici a Košiciach. Čaká ťa množstvo benefitov a priateľský kolektív. Neváhaj a pošli nám svoje CV!

Senior Sales Representative

Pre nášho partnera – marketingovú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta/ku na pozíciu Senior obchodný zástupca. Ak vás zaujíma oblasť obchodu a máte v nej prehľad, môžete využiť svoje vedomosti v praxi a uplatniť svoje nápady u nás.
Máš rád prácu s ľuďmi? Vieš dobre odprezentovať a predať produkt? Pošli nám CV.

Store manager

Miluješ módu a máš skúsenosti z manažérskou pozíciou v retaile? Hľadáme Store Managera/ku pre obľúbenú medzinárodnú spoločnosť s predajňou v Bratislave. Ak máš výborné organizačné schopnosti a baví ťa riadiť predajňu a motivovať svoj tím, pozývame ťa k nám na kávu, kde preberieme ďalšie detaily.
Neváhaj a pošli nám svoje CV!

Špeditér

Pre nášho klienta – menšiu špedičnú spoločnosť, hľadáme do tímu posily. Špecializujeme sa na Frigo prepravy – prepravy tovarov s kontrolovanou dopravou, ale máme veľa cieľov a plánov na rozvoj iných špecializácií v budúcnosti. Ak máte špedičnú prax a radi by ste sa stali súčasťou moderného a progresívneho tímu, tak vás táto ponuka určite zaujme.
Ste podnikateľský typ a ste zbehnutý v oblasti transportného biznisu? Pošlite nám CV.

bottom of page