top of page

Naša myšlienka

Symbolom UBBE je runa Uruz – reprezentuje ľudskú silu, progresívnosť a vytrvalosť. Presne ako samotná runa, aj naša firma v sebe nesie myšlienku nových začiatkov. Otvárame dvere pre nové možnosti spolupráce a osobného rastu, pretože vieme ako je dôležité pre človeka mať prácu, s ktorou je spokojný, a kde vie naplno využiť svoj potenciál. Najlepšími zamestnancami sú predsa takí, ktorých práca baví a napĺňa.

O nás

UBBE je viac ako len personálna agentúra. Našou víziou je prepájať ľudí v mori pracovných ponúk a príležitostí. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. S využitím našich odborných poznatkov a skúsenosti pomáhame obsadiť pracovné pozície tými najvhodnejšími kandidátmi.

Špecializácia

Máme bohaté skúsenosti s náborom na rozličné pracovné pozície, ale primárne sa špecializujeme na oblasť obchodu. Túto oblasť poznáme dokonale a presne vieme, akého kandidáta hľadať, keď naši partneri potrebujú obsadiť obchodnú pracovnú pozíciu na akejkoľvek úrovni. Zohľadňujeme potreby firiem a predstavy zamestnancov, na základe ktorých vytvárame riešenia, s ktorými budú spokojné obe strany.

Screenshot 2022-05-01 at 10.38.20.png
JOHANA SVOBODA UBBE 2_edited.jpg

Johana Svoboda

HR Director

Zakladateľka a šéfka UBBE. Má na starosti riadenie celej firmy, stará sa o kvalitu spoluprác a spokojnosť každého klienta.

+421 905 214 069

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook

Team

308.JPG

Kristína Jurčiaková

B2B Sales Manager

Stará sa o spolupráce medzi firmami a komunikáciu s klientami. Ku každému klientovi pristupuje osobne, berie do úvahy ich individuálne potreby a požiadavky a pomáha vytvárať riešenia ušité na mieru pre nich.

+421 908 408 288

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
084Tony_Stefunko_k.jpg
222A5147.jpeg

Recruiters

Viktória, Veronika, Simona

Zastrešujeme recruitment na konkrétne voľné pracovné pozície. Máme na starosti celý proces od oslovovania záujemcov o pracovné miesto, organizovanie pohovorov a preverovanie uchádzačov, až po výber toho najvhodnejšieho kandidáta.

+421 918 852 556

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page