Web - developer

Pre nášho klienta hľadáme do tímu web developera. Je skvelou príležitosťou pre každého, kto sa vyzná vo webových architektúrach a chce svoje vedomosti uplatniť v praxi.
Vyznáš sa v oblasti webu a jeho vývoja a zaujíma ťa práca s technológiami? Pošli nám CV.

Miesto výkonu:

Plat:

Typ úväzku:

Bratislava

podľa dohovoru pri každej zákazke

živnosť/dohoda

Čo vás čaká (Náplň práce)

  • Vývoj webových aplikácií a stránok

  • Spracovanie dodaného contentu a grafiky do webovej podoby

  • Práca s webovými technológiami ako je wordpress a wix

  • Back end vývoj a práca s databázami

  • Podpora a správa už existujúcich stránok

  • Komunikácia s klientami a spoločná tvorba webových riešení

Čo u nás získate (Benefity)

  • Práca v  stabilnej spoločností, v modernom prostredí

  • Atraktívne platové ohodnotenie

  • Samostatná, zaujímavá a tvorivá činnosť

  • Budete súčasťou mladého a priateľského kolektívu

  • Flexibilná pracovná doba

  • Možnosť práce z domu

  • Široké možnosti osobného a kariérneho rozvoja

Čo od vás očakávame

(Požiadavky na zamestnanca)

  • Hľadáme zodpovednú a kreatívnu osobu, ktorá vie vytvárať riešenia na mieru

  • Požadujeme znalosť wordpress a wix

  • Zamestnanec musí byť schopný vytvoriť web, ak mu bude dodaný kontent a grafika

  • Požadované vzdelanie alebo prax: Minimálne požadované vzdelanie nie je stanovené, preferujeme ľudí, ktorí majú praktické skúsenosti v práci s konkrétnymi technológiami

Krok 1:

Informácie o mne

115

Ďakujeme, čoskoro sa Vám ozveme.

Krok 2:

Odeslat CV:

Your content has been submitted

Call

+421 905 214 069

Follow

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram