top of page

Operation manager

Pre nášho klienta – obľúbenú medzinárodnú retailovú spoločnosť s predajňou v Bratislave hľadáme nadšenca na pozíciu Operation manager (m/ž). Ak máš výborné organizačné a analytické schopnosti a vieš si nastaviť priority a zároveň ťa baví a inšpiruje práca s módou, táto pozícia by ťa mohla zaujímať.
Na starosti budeš mať rôzne druhy procesov na predajni a vďaka skúsenému tímu ktorí ťa podporí, budeš mať možnosť aj ďalšieho rastu napríklad na oblastnú pozíciu. Pozývame ťa k nám na pohovor a ak po novom roku rozmýšľaš nad zmenou, príď sa k nám pri dobrej káve porozprávať o tejto pozícii.

Miesto výkonu:

Plat:

Typ úväzku:

Bratislava

1855 EUR + motivačné bonusy

Plný úväzok, TPP

Čo vás čaká (Náplň práce)

Čo bude tvoja práca:

• Analýza predajných výsledkov a KPI a nastavenie akčných plánov

• Monitorovanie a podpora organizácie skladu a procesu dopĺňania

• Dohľad na proces prijímania tovaru

• Vedenie, koordinovanie a motivovanie tímu

• Zabezpečenie a starostlivosť o plynulý chod predajne a zaistenie jej údržby

• Pravidelná komunikácia s oblastným tímom

• Kontrola dodržiavania štandardov bezpečnosti

Dohľad nad externými službami

Čo u nás získate (Benefity)

Náš klient ti ponúka:

• Po skúšobnej dobe si môžeš každé 2 mesiace pre seba vybrať oblečenie v hodnote 230 EUR

• Príspevok na stravovanie

• Multisport karta

• Zamestnanecká zľava 25%

• Príležitosti kariérnoho rastu na pozície store manager, alebo area manager

• Možnosti osobnostného rozvoja – e-learningové a školiace programy, sociálne projekty, dôraz na udržateľnosť

Čo od vás očakávame

(Požiadavky na zamestnanca)

Ako si ťa predstavujeme:

• Máš skúsenosti s vedením tímu predajne minimálne 1 rok, hodia sa pozície ako assistant manager, department manager, alebo store manager

• Výborné organizačné a komunikačné zručnosti

• Flexibilita a schopnosť riešiť problémy

• Skúsenosti s vedením a motiváciou tímu

• Znalosť slovenského a anglického jazyka (B2)

Krok 1:

Informácie o mne

115

Ďakujeme, čoskoro sa Vám ozveme.

Krok 2:

Odeslat CV:

Your content has been submitted

Call

+421 905 214 069

Follow

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page