top of page

Operátor/ operátorka vo výrobe - obuvník

Pro našeho klienta – výrobce, predajca a distribútora širokej škály špecializovanej obuvi a zdravotníckych pomôcok hľadáme obuvníka do výroby. Ste manuálne zručný a máte skúsenosti so šitím topánok alebo s čalúníctvom? Pridajte sa do tímu v Bratislave!

Miesto výkonu:

Plat:

Typ úväzku:

Bratislava

1200 EUR

Plný úväzok

Čo vás čaká (Náplň práce)

  • pripevnenie podrážok k obuvi (práca na obrusovacom stroji) - spodkár

  • úprava kopyta podľa požadovaných mier - kopytár

Čo u nás získate (Benefity)

  • práca v jednosmennej prevádzke (pružný pracovný čas)

  • príjemný a stabilný kolektív

  • DDS

  • odmeny podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti

  • zamestnanecká zľava v podnikovej predajni

  • závodná jedáleň

  • možnosť zabezpečiť ubytovanie

  • rekreačný príspevok

Čo od vás očakávame

(Požiadavky na zamestnanca)

  • manuálna zručnosť

  • zdravotná spôsobilosť

  • skúsenosti práce so strojnými zariadeniami na opracovávanie spodkových materiálov

  • zodpovedný prístup k práci

  • ochota učiť s nové technologické postupy a samostatnosť

  • pozornosť pri práci

  • spoľahlivosť

Krok 1:

Informácie o mne

122

Ďakujeme, čoskoro sa Vám ozveme.

Krok 2:

Odeslat CV:

Your content has been submitted

Call

+421 905 214 069

Follow

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page