top of page

Obchodný referent

Do knižného nakladateľstva s dlhou tradíciou hľadáme posilu do tímu na pozícii obchodný referent. Hľadáme samostatnú osobu s analytickým myslením a zmyslom pre poriadok.

Miesto výkonu:

Plat:

Typ úväzku:

Bratislava

1500 - 1700 EUR

Plný úväzok

Čo vás čaká (Náplň práce)

• dohadovať obchodné a zmluvné podmienky s obchodnými partnermi

• zaistenie komunikácie so skladom spoločnosti a distribúcia v rámci SR
• dohadovať špeciálne predajné akcie s jednotlivými obchodnými partnermi, vyhodnocovať úspešnosť akcií po ich ukončení
• pracovať na pravidelných projektoch v rámci spoločnosti
• pracovať s informačným systémom spoločnosti - tvorba akčných cenníkov, fakturácia, nahrávanie objednávok na sklad atď.
• pripravovať pravidelné reporty pre nadriadeného
• pravidelne komunikovať s ostatnými oddeleniami vydavateľstva
• zabezpečovať celú organizáciu predaja titulu

Čo u nás získate (Benefity)

  • Práca v stabilnej spoločnosti a v príjemnom rodinnom prostredí

  • Finančné odmeny

  • Finančný príspevok na stravovanie

  • Zľavy na knižné tituly :)

Čo od vás očakávame

(Požiadavky na zamestnanca)

  • Príjemné vystupovanie

  • Dobré zručnosti s prácou v MS Office (Excelom)

  • Flexibilita, logické myslenie

  • Technicko - analytický typ človeka

  • Samostatný

  • Skúsenosti so skladovým hospodárstvom

  • Skúsenosti s prácou ABRA - výhodou

  • Rád pracuje s číslami

Krok 1:

Informácie o mne

131

Ďakujeme, čoskoro sa Vám ozveme.

Krok 2:

Odeslat CV:

Your content has been submitted

Call

+421 905 214 069

Follow

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page