top of page

Junior Sales Representative

Pre nášho partnera – marketingovú spoločnosť hľadáme schopných obchodných zástupcov. Vzhľadom k tomu, že ide o junior pozíciu, nie sú potrebné žiadne predošlé skúseností, naopak je to úžasná príležitosť ako začať budovať úspešnú kariéru.
Baví ťa komunikácia s ľuďmi? Túžiš po úspechu a kariérnom raste? Pošli nám CV.

Miesto výkonu:

Plat:

Typ úväzku:

Bratislava

1000 - 2000 brutto € (fixný plat 1000 + provízie)

Plný úväzok, TPP

Čo vás čaká (Náplň práce)

  • Organizácia a pravidelná účasť na stretnutiach, rokovaniach a meetingoch

  • Odborné poskytovanie informácií o službách spoločnosti a propagácia služieb obchodných partnerov

  • Starostlivosť o existujúcich zákazníkov

  • Využívanie informačných technológií a interných databáz

  • Spolupráca a podpora nášho obchodného tímu

  • Nenáročná administratíva, denný reporting, príprava podkladov pre obchodné rokovania a pod.

Čo u nás získate (Benefity)

  • Práca v  stabilnej spoločností, v modernom prostredí

  • Pravidelné bonusy v rámci provízií

  • Zaškolenie je poskytnutie a hradené spoločnosťou

  • Možnosť kariérneho rastu

  • Voľné víkendy, skrátená pracovná doba v piatok

  • Práca v tíme priateľských mladých ľudí

  • Učasť na kreatívnych teambuildingoch, súťaže o vecné ceny alebo pobyty

Čo od vás očakávame

(Požiadavky na zamestnanca)

  • Hľadáme komunikatívnu a zodpovednú osobu s obchodným duchom.

  • Vyžadujeme dobré organizačné zručnosti a schopnosť dobre odprezentovať seba a firmu

  • Keďže ide o juniorsku pozíciu, preferujeme ambicióznych kandidátov, ktorí majú nadšenie a motiváciu sa učiť nové veci a rozvíjať sa v obore

  • Požadované vzdelanie alebo prax: Nie je stanovené žiadne minimálne požadované vzdelanie, závisí hlavne na vašich osobných predpokladoch.

Krok 1:

Informácie o mne

111

Ďakujeme, čoskoro sa Vám ozveme.

Krok 2:

Odeslat CV:

Your content has been submitted

Call

+421 905 214 069

Follow

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page