Executive Business & Medical Operations Assistant

Pre nášho klienta – menšiu rodinnú farmaceutickú firmu, hľadáme executive asistenta/ku. Ide o perspektívnu českú firmu, ktorá predáva svoj vynález do zahraničia, preto je ponuka skvelou príležitosťou pre každého, kto chce rozšíriť svoje obzory a posunúť svoju kariéru na vyššiu úroveň.
Radi plánujete a organizujete akcie? Ste komunikatívni a nebojíte sa nových výziev? Pošlite nám CV.

Miesto výkonu:

Plat:

Typ úväzku:

Praha

40 000 Kč

Trvalý pracovný pomer

Čo vás čaká (Náplň práce)

  • Podpora nášho riaditeľa, podpora obchodného a marketingového tímu

  • Organizácia jednaní a telekonferencií (zaisťovanie občerstvenia, koordinácia a rezervácia konferenčných miestností, apod. )

  • Zaisťovanie interných a tímových akcií (logistika, komunikácia s externými dodávateľmi, a  pod.)

  • Organizácia pracovných ciest (zaisťovanie leteniek, ubytovania a pod.)

  • Správa a administratívna podpora vo firme (správa vozového parku, faktúr)

  • Administratívna podpora v oblastí IT a telefónnych služieb, administratívna podpora v oblasti evidencie pracovnej doby a prípravy podkladov pre mzdy svojich tímov.

Čo u nás získate (Benefity)

  • Práca v perspektívnej spoločností  s dlhoročnou skúsenosťou v oblasti zdravotníckych prostriedkov

  • Budete súčasťou dynamického a motivovaného tímu, kde nechýba dobrá nálada, otvorenosť a nové nápady

  • Odborné školenia a možností osobného rozvoja v oblastí soft a hard skills

  • Rôznorodá a zaujímavá práca, ktorá vás rozhodne nebude nudiť

  • Až 5-dňová dovolenka a sick days navyše

  • Množstvo bonusov ako je telefón s firemným tarifom, stravenkový paušál

  • Cafetéria a občerstvenie na pracovisku.

Čo od vás očakávame

(Požiadavky na zamestnanca)

  • Hľadáme osobu s výbornými komunikačnými a organizačnými zručnosťami, ktorej nerobí problém koordinovať viacero súbežných aktivít naraz s viacerými zúčastnenými stranami.

  • Zamestnanec musí byť časovo flexibilný a musí vedieť pohotovo reagovať na vzniknuté situácie.

  • Požadujeme pokročilú znalosť anglického jazyka. Znalosť ďalšieho jazyka navyše je výhodou (nemecký, francúzsky alebo ruský).

  • Požadované vzdelanie a prax: Minimálne stredoškolské vzdelanie a minimálne 2-ročná skúsenosť na odbornej pozícii

Krok 1:

Informácie o mne

118

Ďakujeme, čoskoro sa Vám ozveme.

Krok 2:

Odeslat CV:

Your content has been submitted

Call

+421 905 214 069

Follow

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram