top of page

Automechanik

Pre nášho klienta hľadáme šikovného automechanika so sídlom v Bratislave. Pozícia je vhodná aj pre junior automechanikov, ktorí majú vášeň pre opravu áut a chuť sa učiť. Ak máte základné technické zručnosti a túžbu rozvíjať sa v dynamickom prostredí, táto pozícia je pre vás ideálnou príležitosťou. Pripojte sa k tímu profesionálov, kde budete mať možnosť získať cenné skúsenosti a prispieť k spokojnosti zákazníkov. Tešíme sa na váš životopis!

Místo výkonu:

Plat:

Typ úvazku:

Bratislava

1100 - 2500 EUR

Plný úväzok, TPP

Co vás čeká (Náplň práce)

  • servisné prehliadky

  • pneuservis

  •  V prípade skúsenejšieho uchádzača:
           - nastavovanie, oprava a výmena komponentov vozidiel (mimo         karosárskych)
           - demontáž/montáž motorov, prevodoviek
           - diagnostika porúch
           - vykonávanie záručných a pozáručných opráv

Co u nás získáte (Benefity)

  • práca v úspešnej rastúcej slovenskej spoločnosti

  • motivačné ohodnotenie a možnosť sebarealizácie

  • prístup k informáciám o technickým novinkám

  • odborné vzdelávanie

  • zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely

  • zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla

  • práca v modernom klimatizovanom prostredí

  • zabezpečenie stravy na pracovisku alebo cez stravné lístky

  • občerstvenie na pracovisku

  • možnosť 13-teho platu

Co od vás očekáváme

(Požadavky na zaměstnance)

  • stredoškolské vzdelanie

  • technické vzdelanie

  • vodičský preukaz - B

  • prax 1 rok

  • technické znalosti a zručnosti

  • samostatnosť, zodpovednosť, technické myslenie

  • orientácia na riešenie potrieb zákazníka

  • tímový hráč

Krok 1:

Informace o mně

113

Děkujeme, brzy se Vám ozveme.

Krok 2:

Odeslat CV:

Your content has been submitted

Call

+421 905 214 069

Follow

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page