top of page

Špeditér

Pre nášho klienta – menšiu špedičnú spoločnosť, hľadáme do tímu posily. Špecializujeme sa na Frigo prepravy – prepravy tovarov s kontrolovanou dopravou, ale máme veľa cieľov a plánov na rozvoj iných špecializácií v budúcnosti. Ak máte špedičnú prax a radi by ste sa stali súčasťou moderného a progresívneho tímu, tak vás táto ponuka určite zaujme.
Ste podnikateľský typ a ste zbehnutý v oblasti transportného biznisu? Pošlite nám CV.

Místo výkonu:

Plat:

Typ úvazku:

Bratislava

1400 EUR + provízie

Plný úväzok, TPP

Co vás čeká (Náplň práce)

  • Organizácia a vybavovanie zákaziek  spojených s prepravou, distribúciou a skladovaním tovaru.

  • Vybavovanie prepravy a spoluprác zo zmluvného hľadiska

  • Potrebná administratíva a evidencia

  • Vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov

  • Komunikácia s jednotlivými dopravcami a zákazníkmi

  • Spracovanie jednotlivých cenových ponúk a zákaziek, tak, aby sa dopravná kapacita využila

Co u nás získáte (Benefity)

  • Práca v  stabilnej spoločností s medzinárodným biznisom, ktorá kladie dôraz na svojich zamestnancov.

  • Možnosť sa podieľať na budovaní silnej a rastúcej firmy, oceňujeme inovatívne nápady a cieľavedomosť

  • Nadštandardné platové ohodnotenie a bonusy za výkon navyše

  • Zaujímavé možnosti na kariérny postup

  • Vzdelávanie, školenia, jazykové kurzy

  • Budete súčasťou mladého tímu plného energie a progresívnych nápadov

  • Budete pracovať v modernom prostredí kancelárskych priestorov v blízkosti centra Bratislavy

Co od vás očekáváme

(Požadavky na zaměstnance)

  • Vyhľadávame osoby, ktoré vynikajú svojou komunikatívnosťou, profesionalitou, zodpovednosťou, majú dobré organizačné schopnosti a vedia pohotovo reagovať na nečakané situácie.

  • Zamestnanec musí mať skúseností so zabezpečovaním nákladnej dopravy prostredníctvom subdopravcov, ideálne so špecializáciou na 1-3 konkrétne krajiny alebo produkty.

  • Schopnosť aktívne komunikovať ako v rodnom, tak aj v cudzom jazyku. Požadujeme aktívnu angličtinu, každý ďalší jazyk je výhodou (nemčina, poľština..).

  • Požadované vzdelanie alebo prax: 3-5 rokov špedičnej praxe. Uchádzač musí mať utvorenú sieť kontaktov na zákazníkov aj dopravcov.

Krok 1:

Informace o mně

114

Děkujeme, brzy se Vám ozveme.

Krok 2:

Odeslat CV:

Your content has been submitted

Call

+421 905 214 069

Follow

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page