top of page

Vedúci skladu

Pre nášho klienta hľadáme spoľahlivú a skúsenú osobu na pozíciu Vedúci skladu (m/ž). Ak máš skúsenosti s vedením tímu či organizáciou workflow v sklade a chceš sa stať súčasťou dynamického pracovného prostredia, táto pozícia by ťa mohla zaujímať.
Na starosti budeš mať komplexné riadenie skladových operácií. Pod sebou budeš mať šikovný tím, v spolupráci s ktorým sa budeš venovať optimalizácií chodu skladu, riešiť logistické výzvy a prispievať k rastu podniku. Znie to ako niečo pre teba? Tak nám neváhaj zaslať svoj životopis a radi ťa uvidíme na osobnom pohovore.

Miesto výkonu:

Plat:

Typ úväzku:

Bratislava

1500 eur + bonusy

Plný úvázek – TPP

Čo vás čaká (Náplň práce)

• Plná zodpovednosť za organizovanie, riadenie a kontrolu chodu skladu, vrátane dodržiavania základných skladových princípov

• Zodpovednosť za riadenie tímu pracovníkov, vrátane delegovania úloh a zabezpečovania zaškoľovania podriadených

• Koordinácia a kontrola procesov nakladania a vykladania tovaru, od prijímania do skladu po jeho expedíciu k firemným zákazníkom a externým prepravcom

• Zabezpečenie plynulosti jednotlivých činností, vrátane hmotnej zodpovednosti za stav skladových zásob, inventúr a riešenia reklamácií a nezrovnalostí

• Zodpovednosť za technické prehliadky a školenia podriadených pracovníkov na VZV, BOZP a PO, vrátane kontroly dodržiavania predpisov a normatívov spoločnosti

• Práca so skladovým hospodárskym systémom (MKSoft)

• Spolupráca s ostatnými oddeleniami, sledovanie, analýza a navrhovanie zlepšení v prevádzke skladu

Čo u nás získate (Benefity)

• Finanční odmeny/bonusy – 4x ročne, 13. Plat

• Mobilný telefón

• Účasť na firemných akciách

• Práca v priateľskom tíme v stabilnej spoločnosti

Čo od vás očakávame

(Požiadavky na zamestnanca)

• Ukončené stredoškolské vzdelanie

• Minimálne 2 roky praxe na podobnej pracovnej pozícii

• Počítačové zručnosti na základnej úrovni / MS Office 365/, MK-SOFT ( vítaný )

• Riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti, orientácia na výsledok

• Analytické myslenie, samostatnosť, flexibilita a schopnosť pohotovo reagovať na vzniknuté situácie

• Výhodou je znalosť anglického a/alebo poľského jazyka

Krok 1:

Informácie o mne

121

Ďakujeme, čoskoro sa Vám ozveme.

Krok 2:

Odeslat CV:

Your content has been submitted

Call

+421 905 214 069

Follow

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page