Poisťovací špecialista

Pre nášho klienta – českú poisťovňu s dlhoročnou tradíciou a stálymi klientmi hľadáme nové posily do tímu na pozíciu klientskeho poradcu/ poisťovacieho špecialistu. Pozícia je vhodná aj bez predchádzajúcich skúsenosti – všetko vás zaučia naši skúsení mentori. Pre skúsenejších v obore je pripravený krátky adaptačný program, ktorý vás uvedie do chodu spoločnosti. Navyše pri práci na IČO vieš získať extra nástupný bonus až do výšky 50 000 Kč.

Miesto výkonu:

Plat:

Typ úväzku:

Praha

34.000 – 70.000 Kč + bonusy a prémie

Plný úväzok – Trvalý pracovný pomer / Živnosť

Čo vás čaká (Náplň práce)

· Poskytovanie klientskeho servisu a poradenských služieb

· Schôdze s potenciálnymi a aktuálnymi klientmi – osobne, telefonický alebo online

· Kreatívna práca pri riešení individuálnych požiadaviek a potrieb klientov

· Auditovanie poistných zmlúv pre pridelených klientov

· Plánovanie finančného zaistenia klientov

· Vzdelávanie a rozvíjanie vlastných znalosti a schopností

Čo u nás získate (Benefity)

Čo u nás získate (Zamestnanecké výhody, benefity)

· Dlhodobá spolupráca v stabilnej spoločnosti

· Flexibilná pracovná doba (pri práci na živnosť); fixná pracovná doba pri TPP

· Práca v priateľskom kolektíve s tímovým duchom

· Máš veľké možnosti a potenciál na kariérny rast

· Čakajú ťa finančné bonusy a prémie

· V priebehu obdobia adaptácie ťa vieme podporiť bonusovou čiastkou a ďalšími odmenami

· Máš možnosť osobnostného rozvoja – radí uvítame tvoje inovatívne nápady

Čo od vás očakávame

(Požiadavky na zamestnanca)

Čo od vás očakávame (Požiadavky na zamestnanca)

· Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

· Komunikatívnosť a proaktívny prístup k práci a klientom

· Príjemné a profesionálne vystupovanie

· Schopnosť upútať pozornosť a získať si dôveru ľudí

· Obchodné myslenie a schopnosť viesť tím

· Dobrá znalosť MS Office a iných technológií

Krok 1:

Informácie o mne

121

Ďakujeme, čoskoro sa Vám ozveme.

Krok 2:

Odeslat CV:

Your content has been submitted

Call

+421 905 214 069

Follow

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram